خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا بصورت اصولی و استاندارد شامل یک پروسه زمان بر است که تولید کننده آن می بایست از علم روز در این حوزه برخوردار بوده و بتواند با صرف وقت و انرژی کافی و تسلط به نگارش صحیح، یک محتوا خوب تولید نماید. یک محتوا می تواند شامل متن، عکس، فیلم و … باشد.

در حال حاضر از محتوا به عنوان پادشاه سئو یاد می شود. اگر قصد آن را دارید که بخواهید سایت و یا وبلاگ خود را در رتبه بندی (رنکینگ) موتورهای جستجو بالا بیاورید و به قولی در صفحه اول جستجوها قرار بگیرید، مطمئناً نیاز به محتوای استاندارد و اصولی دارید. البته این را به خاطر بسپارید محتوا بخش بزرگی در امتیاز سئو برای سایت شما دارد و برای قرار گرفتن سایت خود در نتایج جستجو بر روی کلمه یا کلمات خاص نیاز به یکسری فعالیت دیگر هم دارید.

اما بطور کل محتوا استاندارد یک راه مطمئن برای بهره بردن سایت شما از امتیاز سئو می باشد. البته این را بخاطر بسپارید در این راه نیاز به صبر و حوصله و وقت کافی دارید.

خدمات تولید محتوا شرکت NETCOM

یکی دیگر از خدمات شرکت NETCOM در کنار طراحی سایت تولید محتوا برای سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی، سازمانی، خبری و حتی وبلاگ ها به زبان های مختلف مانند پارسی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی می باشد. همانطور که می دانید محتوا تکمیل کننده و شکل دهنده یک سایت است و بدون آنها ساختار یک سایت و یا وبلاگ مفهومی ندارند.

نمونه محتوای تولید شده به زبان پارسی

iran-flag-button-round-icon-128
Previous
Next

جدول هزینه تولید محتوا به زبان فارسی برای سال ۱۴۰۰

طرحمدل Aمدل Bمدل Cمدل D
۳۰۰-۶۰۰ کلمه ۶۱۰-۱۰۰۰ کلمه ۱۰۱۰-۱۵۰۰ کلمه ۱۵۱۰-۲۰۰۰ کلمه
۳ محتوا متنی ۳۴۵,۰۰۰ ۴۵۰,۰۰۰ ۶۴۵,۰۰۰ ۸۷۰,۰۰۰
۵ محتوا متنی ۵۷۵,۰۰۰ ۷۵۰,۰۰۰ ۱,۰۷۵,۰۰۰ ۱,۴۵۰,۰۰۰
۱۰ محتوا متنی ۱,۱۰۰,۰۰۰ ۱,۴۱۵,۰۰۰ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۶۷۵,۰۰۰
۱۵ محتوا متنی ۱,۵۸۵,۰۰۰ ۲,۰۴۰,۰۰۰ ۲,۸۸۵,۰۰۰ ۳,۸۶۰,۰۰۰
۲۵ محتوا متنی ۲,۵۷۵,۰۰۰ ۳,۳۱۰,۰۰۰ ۴,۶۷۵,۰۰۰ ۶,۲۵۰,۰۰۰