درباره ما
ما یک تیم هستیم که به طور مداوم بر رشد و بهتر بودن تمرکز می کنیم

شرکت NETCOM

شرکت NETCOM (نت کام) در سال ۱۳۸۸ کار خود را در در زمینه شبکه های کامپیوتری بصورت اکتیو و پسیو در حوزه IT کشور آغاز نمود. بعد از چند سال کسب تجربه بیشتر و ارایه خدمات با کیفیت بالا توانستیم با دو ارگان بزرگ دولتی وزارت فرهنگ و ارشاد و سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی تهران بزرگ برای نصب، راه اندازی و آموزش شبکه کامپیوتری و لابراتوار قرآن و زبان همکاری داشته باشیم. در سال ۱۳۹۲ با توجه به نوپا بودن و نیاز کشور به مبحث هوشمند سازی، بخش خانه هوشمند بر پایه پروتکل های Z-Wave, ZigBee و SIP را راه اندازی نمودیم و توانستیم با محصولات برندهای معتبر همچون Zipato, Akuvox, MCOHome, Castle Pro و … پروژه های مختلفی را در سطح کشور به پایان برسانیم.

بخش خدمات طراحی سایت، سئو و تولید محتوا از سال ۱۳۹۷ به مجموعه شرکت اضافه گردید و توانستیم پذیرای دوستان بسیار عزیز با سطح دانش بالا و مسلط به زبان های برنامه نویسی تحت وب همچون HTML, CSS, Java Script, PHP, ASP .net و برنامه های تخصصی گرافیکی گردیم.

هدف ما ارائه مطلوب خدمات، پشتیبانی ۲۴ ساعته در طول ۷ روز هفته و رضایت مندی مشتری می باشد. امید است که بتوانیم در ارائه هر چه بهتر خدمات خود در این راه گام برداریم.

حمید پورباقری

حمید پورباقری

مدیر عامل

دارای مدرک MSCE و CIW

از سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه شبکه شروع کردم و از سال ۱۳۸۸ طراحی سایت رو به فعالیت خود اضافه نمودم. همکاری در زمینه شبکه و لابراتوار با ارگان های دولتی وزارت فرهنگ و ارشاد و سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی ماحصل تجربه من در این سالها بوده است.

صالح کرمانی

صالح کرمانی

مدیر تولید محتوا

دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران

از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه  طراحی و نوشتن مقالات در موضوعات مختلف آغاز نموده است و تا به امروز با اتکا به تجربه و همکاری با دوستان مختلف در امر مشاوره تولید محتوای متنی و تصویری، توانسته است کمک شایانی به رشد کسب و کارهای مختلف کرده باشد.

نظرات کارفرمایان محترم درباره ما

  • مدیر کلینیک زیبایی مد می کلاب

    من نرگس هاشمی مدیر کلینیک «مد می کلاب» هستم و سالهاست که با جناب آقای مهندس حمید پورباقری همکاری داریم . شبکه، طراحی سایت مجموعه، نگهداری و انجام کلیه تغییرات، بروزرسانی ها و ... از دو سال پیش به عهده آقای پورباقری بوده و ایشان همیشه به بهترین نحو این کار را انجام داده اند. به نظر من بهترین خصوصیت رفتار کاری ایشان همیشه در دسترس بودن و در الویت قرار دادن خواسته مخاطب شان است . امیدوارم همیشه همین طور درجه یک و عالی بمانند. با آرزوی موفقیت

    مدیر کلینیک زیبایی مد می کلاب
    سرکار خانم نرگس هاشمی
  • مدیر عامل خانه هوشمند پاردیک

    خلاقیت فوق العاده، طرح هایی که ارایه می دهند همگی تحسین برانگیز است. در کنار دانش بالا برای سئو و شبکه های اجتماعی که این تیم از آن برخوردار است.

درصدی از هر قرارداد با نام ما و شما به حساب موسسات خیریه و مردمی زیر واریز می گردد.

mahak

موسسه خیریه محک

nazrtabiat

موسسه مردمی نذر طبیعت

yaraneshgh

موسسه مردمی یاران عشق