درباره ما
ما یک تیم هستیم که به طور مداوم بر رشد و بهتر بودن تمرکز می کنیم
شرکت NETCOM

شرکت NETCOM

شرکت NETCOM (نت کام) در سال 1388 کار خود را در در زمینه شبکه های کامپیوتری بصورت اکتیو و پسیو در حوزه IT کشور آغاز نمود. بعد از چند سال کسب تجربه بیشتر و ارایه خدمات با کیفیت بالا توانستیم با دو ارگان بزرگ دولتی وزارت فرهنگ و ارشاد و سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی تهران بزرگ برای نصب، راه اندازی و آموزش شبکه کامپیوتری و لابراتوار قرآن و زبان همکاری داشته باشیم.

در سال 1392 با توجه به نوپا بودن و نیاز کشور به مبحث هوشمند سازی، بخش خانه هوشمند بر پایه پروتکل های بیسیم و کابلی همچون Z-Wave, ZigBee و SIP را راه اندازی نمودیم و توانستیم با محصولات برندهای معتبر همچون Zipato, Akuvox, MCOHome, Castle Pro و … پروژه های مختلفی را در سطح کشور به پایان برسانیم.

بخش خدمات طراحی سایت، سئو و تولید محتوا از سال 1397 به مجموعه شرکت اضافه گردید و توانستیم پذیرای دوستان بسیار عزیز با سطح دانش بالا و مسلط به زبان های برنامه نویسی تحت وب همچون HTML, CSS, Java Script, PHP, ASP .net و برنامه های تخصصی گرافیکی گردیم.

در بخش تولید محتوا که یکی از خدمات مهم در دنیای امروز برای جذب مخاطب و تاثیر مثبت در سئو سایت می باشد، توانستیم بصورت تخصصی عمل کنیم و محتوایی با اصول و استاندارد سئو در زبان های  مختلف همچون ترکی استانبولی، عربی، آلمانی، فرانسه و … تولید و به کارفرمایان محترم تحویل دهیم.

هدف ما ارائه مطلوب خدمات، پشتیبانی 24 ساعته در طول 7 روز هفته و رضایت مندی مشتری می باشد. امید است که بتوانیم در ارائه هر چه بهتر خدمات خود در این راه گام برداریم.

فاطمه عابدی

دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان فرانسه

اینجانب فاطمه عابدی فارغ التحصیل از دانشگاه الزهرا با مدرک کارشناسی ارشد مترجمی زبان فرانسه هستم.
از سال ۱۳۹۲ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه زبان های خارجی (انگلیسی و فرانسه) آغاز کردم.

حمید پورباقری

دارای مدرک MSCE و CIW

از سال 1386 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه شبکه شروع کردم و از سال 1388 طراحی سایت رو به فعالیت خود اضافه نمودم. همکاری در زمینه شبکه و لابراتوار با ارگان های دولتی وزارت فرهنگ و ارشاد و سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی ماحصل تجربه من در این سالها بوده است.

صالح کرمانی

دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران

از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه  طراحی و نوشتن مقالات در موضوعات مختلف آغاز نموده است و تا به امروز با اتکا به تجربه و همکاری با دوستان مختلف در امر مشاوره تولید محتوای متنی و تصویری، توانسته است کمک شایانی به رشد کسب و کارهای مختلف کرده باشد.

درصدی از هر قرارداد با نام ما و شما به حساب موسسات خیریه و مردمی زیر واریز می گردد.

یاران عشق
بنیاد غیر دولتی یاران عشق
موسسه خیریه محک
نذر طبیعت
انجمن نذر طبیعت